Tere tulemast!

Pakume nostalgia ja sulni saare idülliga täidetud majutust.

Oitme hostel on Saaremaa üks omanäolisimaid majutuskohti, mille arhitektuuris kohtuvad ajalooline kolhoosi struktuur ning retrohõnguline hostel. Hindame puhkusekogemuse loomisel autentsust, lihtsust ja maalähedust pakkudes Sulle majutust, mis loob võimaluse  nautida looduse rüppes rahu ja vaikust. Lihtsalt olla, tõmmata hinge, kuulata iseennast ja nautida olemist. Meil saab sauna, hästi süüa, teha sporti või matkata, ületada end seiklusparkides või täiendada enda ajalooteadmisi.

Asukoht

Ootame sind Saaremaa põhjarannikul Triigi sadama külje all.

Asume Leisi külje all ja kõigest kahe kilomeetri kaugusel Triigi sadamast, mille kõrval asuvas Filharmoonias ikka ja jälle imetabaseid kontserdielamusi nautimas saab käia. Hosteli maamärgiks võib lugeda ajaloolisi Angla tuulikuid, mis asuvad kiviviske kaugusel. Meie asukoha leiad hõlpsalt ka google mapsist.

Üritused

Leiame sobiva lahenduse ja majutame meeldejääva ürituse. Alates 20 inimesest on võimalik küsida grupihinda.

Oitme sobib hästi ka erisuguste ürituste ja tähtpäevade pidamiseks. Simmani saalis saavad kõik külalised pika laua taga mõnusalt söönuks ja joonuks ning ihust-hingest tantsitud. Suurema pealehakkamisega võib pidu laieneda ka meie laialt laiuvale väliala lavale ja kulgeda krutskeid täis rituaalidega ümber lõkke. Kokku mahub hosteli tubadesse 50 inimest ka ilusti magama ning hommikul dušširuumides end mõnusalt virgutama. Pakume ka omalt poolt toitlustust üritusele nii mitmel korral ja sellises mahus nagu soovi on.

Kontakt

info@oitme.ee / +372 53409985

Võta meiega julgelt ühendust helistades või meili teel kontakteerudes. Öömajutust saab mugavalt broneerida ka Booking vahendusel, eriürituste puhul palume pakkumise tegemiseks päring telefoni teel või meilitsi teha.